fbpx

INVEGA

FAKTORO KOMANDA DIRBA IR YRA PASIRYŽUSI JUMS PADĖTI

„INVEGA“ PARAMA VERSLUI

„Faktoro“ klientai jau gali pasinaudoti valstybės parama dėl COVID-19 pandemijos nukentėjusiam verslui. Siūlome dar lankstesnes sąlygas sąskaitų finansavimui, pasinaudojant LR Vyriausybės patvirtinta ir „Invega“ įgyvendinamoma priemonePortfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2“. 

Šia priemone „Invega“ garantuoja 80 proc. finansuojamos sumos, todėl siūlome greitesnį ir lankstesnį finansavimą per vieną darbo dieną be jokių garantijų iš kliento pusės. 

Taip pat galime suteikti finansavimą pagal skatinamąją finansinę priemonę „Alternatyva“. Iki 2020 m. gruodžio 1 d. priemonės „Alternatyva“ lėšomis gali būti finansuojamas įvairių rūšių faktoringas – „Faktoro“ padės surasti labiausiai kliento poreikį atitinkančią finansavimo formą.

Kas gali kreiptis?

Lietuvos Respublikoje veikiantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai.

Kada galima kreiptis?

Jei susiduriate su apyvartinių lėšų stygiumi dėl sumažėjusių apyvartų arba norite paspartinti gautinų pinigų apyvartumą. 

Kaip gauti finansavimo pasiūlymą?

Kreipkitės į mus užpildydami elektroninę formą, el. paštu info@faktoro.lt arba susisiekite telefonu +370 681 50406.

Kokia yra maksimali finansavimo suma? 

Didžiausia garantuojama suma – 1 875 000 eurų, arba įmonių, vykdančių krovinių vežimo keliais veiklą, atveju – 937 500 eurų. Finansavimas gali būti teikiamas ne ilgesniam nei 180 dienų laikotarpiui. 

Per kiek laiko gausite pinigus? 

Patvirtinus finansavimą, pinigai Jūsų įmonės sąskaitą pasieks per 1 darbo dieną. 

Daugiau informacijos apie priemonę „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2″

Daugiau informacijos apie priemonę „Alternatyva“

Valstybės parama verslui 


SĄSKAITŲ FAKTORINGAS ĮPRASTA TVARKA

COVID-19 yra iššūkis ne tik mūsų žmonių sveikatai, bet ir Lietuvos verslui. Suprantame, kad dabar alternatyvaus finansavimo poreikis yra ypatingai svarbus daugumai Lietuvos įmonių, todėl informuojame, kad dirbame įprastu tempu ir tęsiame finansavimą!

Jei artimiausiu metu planuojate pasinaudoti sąskaitų faktoringo paslauga:

  • Kreipkitės telefonu arba el. paštu į savo vadybininką ir mes su Jumis operatyviai susisieksime.

Jei šiuo metu turite įsipareigojimų „Faktoro”:

  • Šiuo metu galioja sutartyse numatyti prievolių įvykdymo terminai. Jei susiduriate su lėšų trūkumu, stringa mokėjimai, prekių pristatymas ar bet kokie kiti sutrikimai dėl COVID-19 ar kitų aplinkybių, susisiekite su Jus aptarnaujančiu klientų aptarnavimo specialistu. Nelaukite, kol atsiras skola, geriau drauge sprendžiame situaciją dabar.
  • Jei norite gauti papildomą finansavimą, susisiekite su Jus aptarnaujančiu klientų aptarnavimo specialistu.

Jei turite kitų klausimų, mielai į juos atsakysime.

El. paštu: info@faktoro.lt

Telefonu: +370 633 37 866

Taip pat, norime priminti, kad paskelbta ekstremali situacija šalyje neatleidžia įmonių nuo sutartinių prievolių vykdymo. Ekonomikos ir inovacijų ministerija verslo asociacijoms išsiuntė raštus su išaiškinimu dėl sutartinių prievolių vykdymo bei nenugalimos jėgos (force majeure) sąlygų taikymo ekstremalios situacijos ir karantino laikotarpiu, o jame nurodė jog nuo sutartyse numatytų prievolių šios aplinkybės verslo subjektų neatleidžia.

Čia galite pamatyti, kaip naudojamos LR Vyriausybės skirtos lėšos verslui. 

Verslo žinios – Faktoro nuomonė: Baikim žaist biurokratiją, Lietuvos verslui apsaugos priemonių reikia jau dabar


x
Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Su Privatumo politika galite susipažinti čia. SUTIKTI