D.U.K

Kuo Faktoro faktoringas geriau nei banko paskola?

Nereikės įkeisti turto (sutaupysite turto įkeitimo mokesčius), nemokėsite įsipareigojimo (limito) bei administravimo mokesčių, galėsite gauti finansavimą ir mažai sumai. Sudarome ir vienkartinius sandorius, finansuodami atskiras sąskaitas. Gausite pinigus greičiau ir patogiau.

Ar galime tikėtis geresnių finansavimo sąlygų, jei naudojantis FAKTORO paslaugomis viskas vyksta sklandžiai?

Faktoro vertina klientų lojalumą ir gerą bendradarbiavimo istoriją. Lojaliems klientams pasiūlysime dar greitesnį aptarnavimą bei palankesnes finansavimo sąlygas. Įsitikinsite.

Ar finansuodamiesi patirsime kokių nors papildomų išlaidų, jeigu pirkėjas laiku neapmoka Faktoro perleistos sąskaitos?

Pradelsus mokėjimus toliau taikome sutartyje įvardinto dydžio finansavimo mokestį. Apie kliento vėlavimą informuosime Jus nedelsdami, todėl galėsite priminti klientui apie mokėjimo terminą. Norėdami, kad dėl pradelsto mokėjimo termino nebūtų toliau skaičiuojamas finansavimo mokestis, galėsite iš Faktoro atpirkti reikalavimo teises pagal sąskaitą.

FAKTORO teigia, kad sprendimą sužinosime bei gausime pinigus per 72 valandas; ar šio termino laikomasi?

Jei paraišką užpildysite ir dokumentus pateiksite tinkamai, sprendimą sužinosite ir pinigus gausite greičiau nei per 72 valandas. Išbandykite!

Ar galima teikti paraišką ir pasirašyti sutartis gyvai, nesinaudojant WEB portalu?

Žinoma galima. Jei neturite galimybės pateikti dokumentų elektroniniu būdu, susisiekite su mumis dėl susitikimo.

Kodėl FAKTORO siūlo teikti paraišką bei susijusius dokumentus, gauti atsakymą bei sudaryti sutartį per WEB portalą?

Teikdami dokumentus bei paraišką per Faktoro portalą sutaupysite jūsų verslui svarbaus laiko. Mes užtikriname portalo saugumą, todėl būsite tikri, kad pateikti dokumentai išliks konfidencialūs.

Ar nėra paslėptų mokėjimų (mokesčių)?

Visi Faktoro taikomi mokesčiai už paslaugas yra įvardinti mūsų puslapyje. Taip pat konkrečiam sandoriui nustatytas mokesčių dydis bus skaidriai pateiktas Jums prieš sudarant sutartį.

Kas gali gauti Faktoro finansavimą?

Turite puikias galimybes gauti finansavimą, jei ne mažiau nei 3 pastaruosius mėnesius parduodate prekes ir/ar paslaugas klientams su tvaria finansine būkle ir gera atsiskaitymų istorija.

Kaip gauti FAKTORO finansavimą (faktoringą)?

Jums tereikia užpildyti paraišką www.faktoro.lt ir elektroniniu būdu per mūsų portalą pateikti prašomus dokumentus. Gavę mūsų teigiamą atsakymą, finansavimo (faktoringo) sutartį taip pat sudarysite elektroniniu būdu.

Kas yra faktoringas?

Faktoringas, tai apyvartinių lėšų finansavimo būdas. Jūs perleidžiate Faktoro reikalavimo teises pagal pirkėjui (debitoriui) išrašytą sąskaitą su atidėtu mokėjimo terminu. Faktoro už tai Jums iš karto sumoka iki 90 proc. sąskaitos sumos. Debitoriui atsiskaičius su Faktoro, mes, nuskaičiavę sutartą atlyginimą už faktoringo paslaugą, pervedame Jums likusią sumą.
Faktoringo teisinį apibrėžimą rasite LR Civilinio kodekso VI knygos 903 str..


x
Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Su Privatumo politika galite susipažinti čia. SUTIKTI