Apie mus

Laimėkime kartu!
Faktoro komanda, turinti daugiau nei 20 metų patirtį finansų sektoriuje užtikrina finansinę pagalbą smulkiam ir vidutiniam verslui tada, kai jam to reikia. Užtikrindami visišką duomenų apsaugą ir konfidencialumą finansuojame įmonių sąskaitas greitai ir paprastai. Jei dar nesinaudojote mūsų faktoringu – pabandykite! Esame tikri, kad rasime Jūsų verslo poreikius atitinkantį sprendimą.
Mes dirbame tam, kad Jūsų verslas klestėtų:

Šimtai Lietuvos įmonių jau pasinaudojo Faktoro finansavimu, kuris joms padėjo augti! Didžiuojamės savo indėliu į įmonių plėtrą!

Faktoro komandos nariai gali ne tik aprūpinti įmones apyvartinėmis lėšomis, padedančiomis pasiekti verslo tikslus, bet taip pat patarti efektyvaus verslo valdymo ir lėšų planavimo temomis.


x
Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Su Privatumo politika galite susipažinti čia. SUTIKTI