fbpx

Apie mus

Laimėkime kartu!

„Faktoro“ užtikrina finansinę pagalbą smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms tada, kai jos labiausiai reikia. Finansuojame įmonių sąskaitas greitai ir paprastai, visada laikomės visiško konfidencialumo ir duomenų apsaugos.

Daugiau nei 20-ies metų patirtį finansų sektoriuje turintys „Faktoro“ darbuotojai randa labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Mes galime ne tik parūpinti apyvartinių lėšų, kurios itin reikalingos pasiekti verslo tikslus, bet ir suteikti patarimų, kaip efektyviai valdyti verslą ir planuoti finansinius srautus.

„Faktoro“ finansavimas šimtams Lietuvos įmonių padėjo nesustoti ir augti toliau – nes mes dirbame tam, kad Jūsų verslas klestėtų. Laimėkime kartu!

Algirdas Gutauskas
Algirdas Gutauskas
Direktorius
  • algirdas@faktoro.lt
  • +370 687 72 176
Paulius Lastas
Paulius Lastas
Verslo plėtros vadovas
  • paulius@faktoro.lt
  • +370 608 95 024
Reda Paškauskienė
Reda Paškauskienė
Projektų vadovė
  • reda@faktoro.lt
  • +370 633 37 866
Audrius Jankauskas
Audrius Jankauskas
Pardavimų vadovas
  • audrius@faktoro.lt
  • +370 650 86 766
Haroldas Plungys
Haroldas Plungys
Pardavimų vadovas
  • haroldas@faktoro.lt
  • +370 641 46 851
Rasa Dobiliauskaitė
Rasa Dobiliauskaitė
Pardavimų vadovė
  • rasa@faktoro.lt
  • +370 658 80 940
Dalia Trinkūnienė
Dalia Trinkūnienė
Projektų vadovė
  • dalia@faktoro.lt
  • +370 633 37 866
Greta Razmienė
Greta Razmienė
Projektų vadovė
  • greta@faktoro.lt
  • +370 633 37 866
Indrė Armanavičienė
Indrė Armanavičienė
Projektų vadovė
  • indre@faktoro.lt
  • +370 633 37 866
Virginijus Bitė
Virginijus Bitė
Teisininkas
  • virginijus.bite@adjuto.lt
  • +370 612 30 706

x
Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu. Su Privatumo politika galite susipažinti čia. SUTIKTI