Atsiliepimai

Faktoro klientai kalba apie Faktoro.

Projektavimo Sprendimai, UAB

Augindami verslą susiduriame su apyvartinių lėšų ir laiko trūkumu. Abi šias problemas FAKTORO išsprendžia. Rekomenduojame.

Karolis Sankauskas
Generalinis direktorius

Muskvila, UAB

Mūsų įmonė UAB „Muskvila“, pradėjusi veiklą 2017 metais, 2019 metais išgyveno didelį apyvartos augimą. Dėl net du kartus išaugusių pardavimų, įmonėje labai trūko apyvartinių lėšų. Lietuvoje veikiantys bankai nefinansavo jaunos ir mažos įmonės. Mums pasisekė, nes laiku suradome faktoringo bendrovę Faktoro, kuri suteikė finansinio faktoringo paslaugą, t. y. finansavo mūsų išrašytas sąskaitas pirkėjams. Faktoro komanda dirba labai profesionaliai ir yra puikus finansinis partneris mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurių nefinansuoja didieji Lietuvos bankai.

Petras Šimeliūnas
Direktorius

DIGITAL ACADEMY, UAB

Faktoro tikrai išsiskiria asmeniniu požiuriu į klientą ir finansavimo greičiu, lyginant su kitomis finansų įstaigomis. Ši bendrovė pranoko mūsų lūkesčius – gavome asmeninį konsultantą, kuriam galime paskambinti bet kuriuo metu ir gauti mūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Pinigus gauname tą pačią dieną, kai užpildome finansavimo paraišką puslapyje.

Tadas Vyšniauskas
Direktorius

CB Baltic, UAB

Dėkojame Faktoro už operatyvų ir profesionalų požiūrį aptarnaujant mūsų finansinius poreikius, ypač už lankstumą ir bendradarbiavimą kai to labiausiai reikia!

Valerij Bezborodyj
Direktorius

Finansinių konsultacijų centras, UAB

Konsultuodami įmones matome, kad mažesnei įmonei gauti apyvartinių lėšų finansavimą banke sudėtinga. Tuo tarpu FAKTORO faktoringas yra ypač patogus apyvartinių lėšų finansavimo būdas, todėl jį mielai rekomenduojame savo klientams.

Marius Čižas
Direktorius

Mportas, UAB

Mūsų įmonė kasmet auga vidutiniškai 3 kartus. Tokiam greitam augimui buvo reikalingos papildomos apyvartinės lėšos ir lankstūs sprendimai. Faktoro mums pasiūlė klasikinį atvirąjį ir atvikštinį faktoringą – taip galėjome užsisakyti didesnius prekių kiekius už žemesnę kainą. Faktoro vadybinkai padėjo rasti geriausiai mūsų poreikius atitinkančius finansavimo sprendimus. Rekomenduojame!

 

Marius Petroševičius
Direktorius

Toka Food, MB

Džiaugiamės, kad FAKTORO mumis patikėjo ir bendradarbiavimas prasidėjo pačioje ankstyvojoje įmonės stadijoje. Tai buvo svarbus indėlis įmonės plėtrai bei tolimesniam vystymuisi. Faktoro komanda aktyviai bendradarbiauja bei pataria kokius finansinius įrankius galima panaudoti versle. Rekomenduoju.

 

Tomas Karlonas
Įkūrėjas