5 būdai būti energingesniems

Po žiemos daugelis žmonių būna pavargę, o neretas ir „perdegęs“. Energija yra būtina pilnavertiškam ir turtingam gyvenimui, todėl norime pasidalinti penkiomis strategijomis, kaip būti stipresniems!

1. Susitelkite į didįjį trejetą: miegą, mankštą ir sveiką maistą. Šie trys dalykai yra didžiausi energijos šaltiniai. Kaip mokslininkai yra įrodę ne viename tyrime miegas yra pats svarbiausias, tačiau sportas ir tinkama mityba taip pat gali stipriai veikti jūsų energingumą. Sportas ne tik teikia energijos, bet ir padeda susidoroti su nerimu ir stresu – sumanus triukas reikalaujantis tik kelių valandų per savaitę.

2. Mažiau laiko praleiskite socialiniuose tinkluose. Socialiniai tinklai gali būti tikri laiko vagys, atimantys iš mūsų svarbesnius užsiėmimus. Taip pat, socialiniai tinklai gali daryti įtaką jūsų nuotaikai ir energijai. Pamėginkite bent savaitę atsijungti nuo visų socialinių tinklų ir daugiau laiko praleisti su šeima bei draugais – suprasite ar keičiasi jūsų nuotaika ir nusiteikimas. Jei vis dėlto norėsite likti aktyvūs socialinių tinkle naudotojai, pasvarstykite apie laiko limitą skirtą šioms pramogoms.

3. Dirbkite su įdomiais projektais. Niekas negali suteikti tiek energijos kiek įdomus, įtraukiantis darbas. Ir tai nebūtinai reiškia apmokamus darbus. Savanoriavimas gali suteikti papildomos energijos ir pasitenkinimo jausmą. Svarbu surasti veiklą kuri būtų įdomi arba teikianti džiaugsmo.

4. Apsupkite save pozityviais žmonėmis. Žmonės pozityviai žvelgiantys į gyvenimą užkrečia savo energija. Kaip rasti tokius žmones? Vienas iš būdų pačiam spinduliuoti optimizmą – panašus žmonės suranda vieni kitus.

5. Raskite prasmę visuose dalykuose kuriuos darote. Darbas kuris yra smagus ir įdomus yra raktas į laimę ir kartu energiją. Tačiau net ir turint svajonių darbą, ne kiekviena minutė jūsų dienoje bus pozityvi. Namų ruoša, nereikalingi popieriai ir kiti erzinantys dalykai atsiras visada – svarbu rasti prasmę kasdienybėje.

Visų penkių strategijų naudojimas iškart gali būti šiek tiek sudėtingas. Todėl siūlome pradėti nuo vienos ir taikyti ją 5 savaites. Tada paimkite kitą ir taikykite ją kitas 5 savaites. Metų gale jūs būsite įgyvendinę visas 5 idėjas! Tik pagalvokite kiek daug energijos turėsite!

Energingų metų jums linki Faktoro!