Ar Jūsų verslui reikia paspartinimo?

Nemaža dalis verslininkų vis dar nežino, kas yra faktoringas ir kuo jis gali būti naudingas verslui. Faktoro stengiasi „atrasti“ faktoringą iš naujo – sukurti paprastą ir aiškią paslaugą, kuri padėtų verslui klestėti. Todėl bendrovė stipriai skiriasi nuo tradicinio faktoringo paslaugos teikėjų. Faktoro pirmieji Lietuvoje pasiūlė faktoringą internetu, kai gauti finansavimą užtenka turėti internetą ir mobilųjį parašą.

Neretai verslininkai yra neigiamai nusistatę faktoringo įmonių atžvilgiu. Tokį požiūrį dažniausiai turi ilgalaikių pinigų srautų problemų turintys vadovai, kuomet laikinos finansinės įplaukos jų nebeišsprendžia. Nors situacijų, kuomet išorinis finansavimas nereikalingas, būna, dažnai verslininkams tiesiog trūksta informacijos apie šį greitą ir inovatyvų finansavimo būdą. Faktoro tikslas – skleisti žinią, jog faktoringas jokiu būdu nėra tik silpnoms įmonėms. Priešingai – tai įrankis greitesnei verslo plėtrai.

Faktoro faktoringas yra puikus finansavimo instrumentas ir neseniai įkurtoms, smulkioms įmonėms (neturinčioms kredito istorijos, rizikingesnėms) kurios negali gauti tradicinio finansavimo. Faktoro gali finansuoti net ir tuomet, kai bankai ar kitos bendrovės negali.

Argi ne pats metas pasidomėti ir išmėginti nebankinio faktoringo paslaugą?