Faktoringo kaina: ar tai brangu?

Jei domėjotės verslo finansavimo būdais ir nusprendėte naudoti faktoringo paslaugas savo verslui finansuoti, tikriausiai vienas pagrindinių Jums iškylančių klausimų yra: ar faktoringas brangus?

Deja, nėra vieno atsakymo tinkančio visiems atvejams. Jei naudojamas netinkamai, faktoringas gali būti brangus. Tačiau reikalingo finansavimo nebuvimas kartais kainuoja labai brangiai – veiklos stagnacija ar net nemokumas. Labai svarbu pasverti visus privalumus ir trūkumus, kad įsitikintumėte, jog faktoringas yra tinkamas jūsų verslui. Jei nuspręsite, kad faktoringas Jums teikia daugiau pliusų nei minusų, tuomet tinkamas finansinių srautų valdymas naudojantis faktoringu leidžia jums auginti savo įmonę žymiai greičiau ir tokiu būdu uždirbti Jums daug pinigų. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, ar faktoringas yra tinkamas Jūsų verslui, Faktoro pateikia keletą faktoringo privalumų:

Finansavimas be limitų – bankų teikiamame tradiciniame finansavime, finansavimo limitas, kurį galite gauti, yra nustatomas pagal turimą turto dydį. Palyginimui, faktoringo kredito linija yra tiesiogiai susijusi su jūsų pardavimais (sąskaitomis-faktūromis). Tai reiškia, kad jei Jūsų verslas auga, didėja Jūsų turimų lėšų suma.

Išvenkite neišnaudotų galimybių kainos: popieriuje faktoringas gali atrodyti brangesnis nei tradicinis banko finansavimas. Tačiau dažniausiai neišnaudota pardavimo galimybė (dėl apyvartinių lėšų trūkumo) kainuoja daugiau, nei pats finansavimas. Su faktoringu, Jūs turite neribotą apyvartinio kapitalo finansavimą, kuris yra susietas su jūsų pardavimais, o ne Jūsų turtu. Tai leidžia Jums auginti savo verslą tokiu tempu, kokiu norite.

Nėra ilgalaikių skolų: Naudojantis faktoringu, Jūsų įmonė negauna naujo ilgalaikio įsipareigojimo. Faktoringas yra tiesiog vieno turto (sąskaitos) iškeitimas į kitą (pinigus).

Valdykite rizikas: Faktoro visuomet padeda savo klientams, jeigu jiems kyla rūpesčių dėl klientų nemokumo ar kitų dalykų. Be to, iš praktikos pastebėjome, jog įmonės turi daugiau paskatų susimokėti sąskaitą, kurią finansuoja faktoringo įmonė, turinti daug finansinių ir teisinių išteklių.

Geri santykiai: Mes žinome, kad sunkiai dirbate, kad sukurtumėte savo verslo knygą. Niekada nekontaktuojame su Jūsų klientais be atskiro Jūsų sutikimo.

Išbandykite dabar: pasinaudokite galimybe gauti pinigus šiandien, nelaukdami, kol sąskaitas Jūsų klientai!