Faktoringo teikiama nauda

Nemažai verslininkų bijo sąskaitų faktoringavimo dėl turėtos patirties bankuose arba informacijos apie paslaugą trūkumo. Tačiau ne bankinis faktoringas yra vienas iš paprasčiausių ir lengviausiai pritaikomų įrankių verslo plėtrai ar atsiradusioms trumpalaikėms apyvartinių lėšų problemos spręsti.

Keli sąskaitų finansavimo teikiami privalumai:

  1. Profesionalus pinigų surinkimas– gera faktoringo kompanija profesionaliai surenka įmokas iš Jūsų klientų ir panaikina galvos skausmą susijusį su surinkimo procesu.
  2. Neribotas kapitalas – faktoringas yra vienintelis finansavimo būdas, kuris auga kartu su Jūsų pardavimais: kuo labiau pardavimai auga, tuo daugiau lėšų gaunate naudojimui, taigi galite didinti ir įmonės apimtis.
  3. Gaukite dar daugiau naudos iš didesnių užsakymų – su užtikrintomis apyvartinėmis lėšomis galite pirkti prekes ar žaliavas didesniais kiekiais – tikėtina, jog Jums bus pritaikyta nuolaida.
  4. Įmonė neturi paskolos– faktoringas nėra paskola! Įmonės balanso ataskaitoje jis neatsispindės, todėl prireikus be problemų gausite paskolą ilgalaikiam turtui įsigyti.
  5. Faktoringas yra paprastas, lankstus ir greitas – paraiškos pildymas užtrunks vos 15 minučių, o atsakymą dėl finansavimo gausite per vieną dieną. Nereikės įmonės balanso, finansinių išrašų ar kitų dokumentų.
  6. Nėra asmeninių įsipareigojimų– įmonės savininkai neturi laiduoti savo turtu.
  7. Sąskaitos apmokamos greičiau– kai kuriais atvejais faktoringo bendrovė drausmina vėluojančius klientus – matydami, kad turi mokėti ne Jums, o finansuotojui, klientai mokėjimus atlieka laiku.
  8. Rizikos vertinimas– faktoringo bendrovė padeda Jums įsivertinti savo klientus ir su jais susijusias rizikas.