Įmonės išlaidų valdymas

Daugeliui įmonių finansinės išlaidos yra neišvengiamos. Tačiau smulkus ir vidutinis verslas dažnai nežino apie visas finansines išlaidas, kurias jis patiria, dėl sudėtingų ar sunkiai suprantamų mokesčių struktūrų bankuose.
Šio straipsnio tikslas – padėti šioms įmonėms suprasti, kiek jos faktiškai sumoka už finansavimą, o taip pat sužinoti, ar būtų galima sutaupyti.

Vadovaukitės toliau pateiktais patarimais ir sužinokite, ar galite sutaupyti!

Pasirinkite produktą, kuris atitinka jūsų poreikius

Daugelis įmonių nežino apie turimas finansines galimybes. Vis dar neretai susiduriame su situacija, kuomet smulkus ir vidutinis verslas yra linkęs naudotis tik bankais finansavimui gauti, net jei alternatyvus finansavimas jiems gali būti pigesnis ir tinkamesnis.

Prieš priimdami finansavimo sprendimą gerai išnagrinėkite visus galimus finansavimo variantus, kad priimtumėte jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą.

Išsiaiškinkite, kiek mokate šiuo metu

Daugelis bankų ima paslėptus mokesčius, kurie jums gali būti nežinomi. Pasitarkite su savo banku, ar mokate mokesčius, tokius kaip metiniai mokesčiai, kredito rizikos vertinimo, naujo kliento vertinimo, sutarties sudarymo, sandorio ar operacijos mokesčius, konsultavimo mokesčius ar kitus.

Labai svarbu suprasti kiek mokate iš viso tam, kad galėtumėte efektyviai lyginti.

Norėdami apskaičiuoti realų metinį mokestį už finansavimą, galite atlikti paprastus skaičiavimus. Apskaičiuokite visus mokesčius, kuriuos per metus mokėsite realiu laiku, ir padalinkite visas išlaidas iš gauto finansavimo. Tai leidžia įvertinti realią finansavimo kainą.

Laikas yra pinigai

Finansavimo greitis ir jo pasiekiamumas yra labai svarbūs dalykai ieškant finansinių produktų. Laikas, kurį sugaištate norėdami gauti finansavimą yra pinigai, kuriuos praranda jūsų įmonė. Taip pat ir su finansų valdymu ir jų priežiūra – tai turėtų būti paprasta ir greita.

Nemažai finansinių paslaugų teikėjų, kurie savo veikloje integruoja gerai išvystytus technologinius sprendimus arba visiškai remiasi technologijomis („Fintech“ įmonės), leidžia greitai gauti finansavimą internete, pasinaudokite šiomis galimybėmis!

Naudokitės alternatyvaus finansavimo šaltiniais

Naudojatės tik bankų paslaugomis, nes tai jums pažįstama? Atraskite visas galimybes gauti pinigus greitai ir paprastai. Alternatyvaus finansavimo bendrovės turi daug privalumų, pvz., greitus procesus, kurie leidžia gauti finansavimą per vieną dieną, skaidrias kainas be paslėptų mokesčių ir didelį lankstumą, tam, kad galėtumėte gauti finansavimą, kai jums jo reikia. Be to, daugeliui alternatyvių finansinių paslaugų teikėjų nereikia turto įkeitimo ar asmeninio laidavimo.

Dažnai įmonės nežino, kaip veikia alternatyvios finansavimo bendrovės, ir todėl jų nenaudoja. Pasidomėkite ir raskite geresnį finansavimą savo įmonei!