Kaip pasirinkti tinkamą finansavimo partnerį

Naudojimasis faktoringu leis džiaugtis padidėjusio apyvartinio kapitalo teikiamais privalumais. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų!

Kaip pasirinkti faktoringo įmonę su kuria bendradarbiausite? Kas vieną faktoringo bendrovę daro geresne už kitą?

Pateikiame keletą svarbiausių dalykų, kurie padės apsispręsti renkantis faktoringo bendrovę:

Klientų aptarnavimas

Gera faktoringo kompanija turėtų skirti Jums asmeninį vadybininką, kuris visuomet galės pagelbėti, žinos situaciją ir atsakys į rūpimus klausimus. Turėtumėte pajausti, kokie žmonės dirba bendrovėje vien iš pokalbio telefonu – ar jie rūpestingi, malonūs, norintys padėti? Prisiminkite, kad Jūsų klientai taip pat galimai bendraus su faktoringo įmone, kurią pasirinksite, todėl rinkitės finansavimo partnerius, kurie užtikrins geriausią klientų aptarnavimą.

Proceso paprastumas

Kai kurios faktoringo bendrovės turi internetines valdymo sistemas, padarančias paraiškos pildymo procesą greitu ir paprastu. Norint pateikti paraišką, Jums nereikės palikti savo biuro ar namų – sąskaitas pateiksite internetu, o pasirašysite mobiliuoju parašu.

Įmonės patirtis faktoringo srityje

Kai svarstote su kuria faktoringo bendrove bendradarbiauti, ieškokite ilgai rinkoje dirbančių, sėkmingų įmonių su labiausiai patyrusiais specialistais. Tokie žmonės ne tik viską atliks profesionaliai, bet ir pritaikys nestandartinius sprendimus pagal Jūsų poreikius.

Skaičiai ir procentai

Galiausiai, pagrindinis Jūsų tikslas yra auginti savo verslą ir pardavimus. Pasidomėkite kompanijos siūloma kainodara – finansavimo procentu ir papildomais mokesčiais. Rinkitės geriausią kainos ir kokybės santykį.

Norėdami išbandyti Faktoro paslaugas ir įsitikinti mūsų profesionalumu – susisiekite.