7 priežastys, kodėl alternatyvus finansavimas yra geriausias pasirinkimas jūsų verslui

Jei kada nors kreipėtės į banką dėl paskolos, greičiausiai žinote, koks tai ilgas ir varginantis procesas. Tačiau yra patogesnis, lengvesnis, greitesnis ir lankstesnis pasirinkimas, žinomas kaip alternatyvus finansavimas. Kalbant paprastai, tai finansavimas, kurį teikia kitos šalys nei tradiciniai skolintojai, pavyzdžiui, mūsų jau minėti bankai. 

Štai 7 pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis alternatyvią verslo finansavimo įmonę:

 

  • Jūsų įmonės dydis ar amžius – ne kliūtis 

Tai, kas bankui yra trūkumas ar net priežastis atmesti jūsų finansavimo paraišką, alternatyviam finansuotojui gali būti galimybė su pamatuota rizika. Mažoms, naujoms ar jaunoms įmonėms tai reiškia kapitalą, reikalingą joms augti. 

 

  • Paraiškos pateikimo procesas yra paprastas

Norint pateikti finansavimo paraišką, reikia užpildyti minimalų dokumentų kiekį, o tai galite padaryti internetu.  

 

  • Greitas patvirtinimas ir finansavimas tą pačią dieną

Kai jums reikia pinigų, laikas yra viskas. Skirtingai nei dauguma bankų, alternatyvaus finansavimo įmonės sprendimą priima greitai, o finansavimą suteikia dar greičiau. FACTORO sprendimą paprastai sužinosite per mažiau nei 24 valandas, o finansavimą gausite tą pačią dieną.

 

  • Jokių paslėptų mokesčių

Nemokėsite jokių papildomų mokesčių – įsipareigojimo (limito), sutarties sudarymo, sąskaitų surinkimo bei administravimo. FAKTORO taiko vieną, konkurencingą ir skaidrų mokestį. Niekas kitas faktoringo rinkoje to nesiūlo.

 

  • Užstatas ne visada reikalingas

Alternatyvus finansavimas nereikalauja užstato ar asmeninio laidavimo, todėl jums nereikės jaudintis dėl vertingo turto praradimo.

 

  • Mažiau apribojimų, daugiau lankstumo 

Alternatyvūs skolintojai gali sukurti individualius sprendimus, atitinkančius jūsų verslo poreikius, naudodami lanksčias sąlygas ir grąžinimo terminus. FACTORO galite pasiskolinti net ir mažą sumą, nereikalausime  sudaryti ir ilgalaikių sutarčių.  O kai reikės pasitarti, tai darysite ne su vis kitu konsultantu, o su savo asmeniniu vadybininku, kuris puikiai žinos jūsų įmone ir jos poreikius.

 

  • Požiūris

Suprantame, kad finansavimas turi būti dinamiškas ir turi augti jums augant. Jūsų verslo augimas augina ir mus – tai tvirtas pagrindas patikimai verslo partnerystei.   

 

Sužinokite daugiau: Faktoringas Paskolos verslui