Faktoringo sandoriams garantuoti – papildomi 6,2 mln. Eurų

Iš UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) gavome papildomus 6,2 mln. eurų smulkaus ir vidutinio verslo faktoringo sandoriams garantuoti. Gavus papildomas lėšas, mūsų portfelis faktoringo sandoriams garantuoti siekia daugiau nei 21,8 mln. Eurų.

„Šiandien įmonėms gyvybiškai reikia užtikrinti stabilius pinigų srautus, todėl faktoringo garantijos neabejotinai padeda palengvinti jų planavimą ir pritraukti papildomų lėšų prekybai finansuoti, tad džiaugiamės, kad tokio INVEGA papildymo sulaukiame jau ne pirmą kartą. Tai reiškia, kad mes efektyviai ir sklandžiai panaudojame lėšas, o smulkus ir vidutinis verslas jas įsisavina”, – sako „Faktoro“ direktorius Algirdas Gutauskas.

Anot jo, pasirašyta sutartis su „INVEGA“ taip pat leis prailginti finansavimo prašančių įmonių sąskaitų atidėjimo terminą iki 180 dienų.

„Ši priemonė leidžia smulkioms ir vidutinėms įmonėms finansuoti neapmokėtas sąskaitas ir taip gauti apyvartinių lėšų įmonės veiklai. Su tokiomis įmonėmis dirbame jau daug metų, todėl paraiškas tikriname bei sprendimus priimame labai greitai. Pinigai įmonėms išmokami per vieną darbo dieną”, – priduria bendrovės „Faktoro“ vadovas Algirdas Gutauskas.

Dėl sąskaitų finansavimo gali kreiptis visos įmonės, turinčios mažos, labai mažos arba vidutinės įmonės statusą. Besikreipianti įmonė turi atitikti bent vieną iš keliamų reikalavimų: turėti iki 250 darbuotojų; jos apyvarta turi siekti iki 50 mln. eurų; jos balansinė turto vertė turi neviršyti 43 mln. eurų.

Vienas „Faktoro“ klientas galės gauti iki 1,87 mln. eurų sąskaitų finansavimo limitą, o transporto bei krovinių vežimo įmonės – iki 937 tūkst. eurų limitą.

Faktoringo kaina klientams prasideda nuo 0,58% mėnesiui nuo sąskaitos sumos. Viską patogiai ir sklandžiai galima atlikti internetu.