„Faktoro“ sąskaitų finansavimo paslauga tapo prieinama „Edisoft“ klientams

Su apyvartinių lėšų trūkumu susiduriantiems tiekėjams, kurie naudojasi didžiausia elektroninių duomenų mainų sistema „Edisoft“ pasiūlytas finansavimo sprendimas. „Edisoft“ su Lietuvos nebankinio faktoringo bendrove „Taurus fondas“, veikiančia su prekės ženklu „Faktoro“, pasirašė sutartį, pagal kurią sistemoje dirbančios įmonės gali pasinaudoti sąskaitų finansavimo paslauga bei teikti sąskaitas automatiniu būdu.

Nemaža dalis didžiųjų įmonių apmoka sąskaitas per 30, 60 ar net 90 dienų nuo jos pateikimo. „Faktoro“ ir „Edisoft“ bendradarbiavimas užtikrins, kad sprendimas dėl finansavimo bus priimtas per 24 val. nuo kliento užklausos be jokių papildomų dokumentų pateikimo. Pradėjus teikti paslaugą, sąskaitų duomenys finansuotojui bus perduodami automatiškai realiu laiku, todėl lėšos klientą pasieks dar greičiau.

„Integracija su „Edisoft“ ne tik padaro finansavimą prieinamesnį įvairaus dydžio verslui, bet ir sumažina finansavimo kainą – duomenų mainai užtikrina tikslesnį rizikos nustatymą, kas automatiškai mažina finansavimo kaštus“, –  teigia „Faktoro“ vadovas Algirdas Gutauskas.

„Faktoro“ teikia lanksčius ir kiekvienam verslui prieinamus finansavimo sprendimus ir yra rinkos lyderė finansavimo su didžiasiais tiekėjais bei tyliojo faktoringo sektoriuose.

„Edisoft“ elektroninių duomenų mainų (angl. Electronic data interchange / EDI) sistema turi plačiausią partnerių tinklą Baltijos šalyse, jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 2300 klientų. Per metus „Edisoft“ sistemoje perduodama apie 20 mln. įvairių komercinių dokumentų.

„Nauja finansavimo paslauga bus tikrai įdomi mūsų klientams norintiems subalansuoti savo pinigų srautus. Patogu tai, kad sąskaitų duomenys finansuotojui yra perduodami automatiniu būdu ir sistemoje nereikia atlikti jokių rankinių veiksmų.“ –  sako UAB „Edisoft Systems“ direktorius Gintaras Mackevičius.

„Edisoft“ klientai gali pasinaudoti sąskaitų finansavimu specialiomis sąlygomis ir nemokėti jokio sutarties mokesčio.

Specialios sąlygos:

  • 30 d. sąskaitos finansavimas 0.58%
  • 60 d. sąskaitos finansavimas 1.16%
  • 90 d. sąskaitos finansavimas 1.74%
  • Pasiūlymas galioja gruodžio mėnesį.

Jei norite gauti sąskaitų finansavimą ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu, užpildykite šią užklausos formą.