Įgyvendiname projektą „UAB „Taurus fondas“ e-komercijos modelio diegimas“

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 projektui „UAB „Taurus fondas“ e-komercijos modelio diegimas“ skirtas 43 303,68 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „Taurus fondas” yra sukaupę daug duomenų ir didelę patirtį teikiant faktoringo paslaugas. Užtikriname lanksčią finansinę pagalbą smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms tada, kai joms labiausiai to reikia. Parenkame geriausius finansinius sprendimus išanalizavę įmonės poreikius. Lanksčiai ir greitai finansuojame įmonių sąskaitas bei suteikiame paskolas, užtikriname visapusišką konfidencialumą ir duomenų apsaugą.

Projekto tikslas – informacinės klientų sistemos sukūrimas ir diegimas.

Šiuo metu yra didelis poreikis pagerinti klientų patirtį siekiant gauti finansavimą. Esama sistema turi trūkumų, sudėtingas ir didelių laiko sąnaudų reikalaujantis paraiškos finansavimui pildymo procesas. Įgyvendinus projektą, sukūrus naują e-komercijos modelį ir įtraukiant kitų finansų įmonių integraciją į sistemą, bus užtikrinamas greitas ir sklandus paslaugos užsakymas, tai pritrauks naujų klientų, o esamiems palengvins paslaugos užsakymą.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. vasario 28 d.

 

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1508 „UAB „Taurus fondas“ e-komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.