„INVEGA“ priemonė „Alternatyva“ – itin greita pagalba verslui

„Faktoro“ pradėjo teikti finansavimą pagal Nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) priemonę „Alternatyva“.

Iki 2020 m. gruodžio 1 d. priemonės „Alternatyva“ lėšomis gali būti finansuojamos įvairios faktoringo formos.

„Faktoro“ vadovas Algirdas Gutauskas pabrėžia, kad bendrovė visada su klientu suranda geriausią finansavimo sprendimą.

„Jau daug metų dirbame su verslo finansavimu ir žinome, kad įmonėms dabar svarbiausia lankstumas ir greitis. Visada pritaikome tinkamiausią finansavimo produktą konkrečiai situacijai, niekada nereikalaujame turto įkeitimo ar asmeninių garantijų. Galime finansuoti eksportą be draudimo“, – sako „Faktoro“ vadovas.

Pasak A. Gutausko, tvarkingai užpildę paraišką, klientai pinigus į savo sąskaitą gauna jau kitą dieną, mokėdami vieną skaidrų mokestį. Šių dalykų negali pasiūlyti bankai, kurių produktai nelankstūs, atsakymo reikia laukti ilgai, sudaromos ilgalaikės sutartys ir mokami papildomi sutarties sudarymo ar draudimo mokesčiai.

Paskolas labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, finansines paslaugas „Alternatyva“ ir paskolas su INVEGA portfelinėmis garantijomis teikianti „Faktoro“ visada siekia kuo greitesnio klientų aptarnavimo.

Bendrovė taip pat pataria finansavimo siekiantiems verslininkams atidžiai susipažinti su INVEGA priemonių sąlygomis ir pasitarti su „Faktoro“ dėl labiausiai sau tinkamo finansavimo mechanizmo.

Praėjusių metų pabaigoje įsigaliojus naujos redakcijos Valstybės skolos įstatymui INVEGA įgijo galimybę garantuoti ir už alternatyvių finansuotojų teikiamas finansines paslaugas. Kredito įstaigų statuso neturintys finansuotojai gali pasirašyti su INVEGA sutartis dėl garantijų už verslui teikiamą finansavimą gavimo.

INVEGOS duomenimis, priemonės „Alternatyva“ paskolomis jau pasinaudojo 29 įmonės.

Naujausia informacija apie INVEGOS teikiamą valstybės pagalbą su sunkumais susiduriančiam ar naujų galimybių ieškančiam verslui skelbiama interneto svetainės specialioje skiltyje Pagalba verslui COVID-19 krizės metu.