Kai pinigų reikia čia ir dabar: 4 faktoringo sprendimai, tarp kurių rasite ir jums tinkamiausią

 

Kiekvienam verslui kartais prireikia pagalbos, o gal tiesiog apyvartinių lėšų. Jei esate verslininkas ar įmonės vadovas, greičiausiai pritarsite tam. O galbūt kaip tik dabar tokia pagalba ir reikalinga? Nusiraminkite. Pasiūlyti sprendimą – mūsų darbas.

Geriau nei paskola

Šį kartą kviečiame pasikalbėti apie faktoringą. Tai puiki alternatyva, jei reikia finansavimo, o gauti paskolą ar pritraukti investuotojų nepavyksta arba užtruks daugiau laiko, nei galite sau leisti. Galime lažintis, kad ne kartą atsidūrėte panašioje situacijoje, jei esate  smulkaus ir vidutinio verslo atstovas, dar neilgai veikiate, o jūsų kredito reitingas vidutinis ir neturite vertingo turto. Pažįstama? Tuomet faktoringas kaip tik jums, nes:

  • Nereikia skolintis, įkeisti turtą ar prisiimti papildomų įsipareigojimų. Faktoringo įmonei apmoka jūsų pirkėjas.
  • Pinigai į sąskaitą atkeliaus labai greitai – per 24 val.
  • Dalį darbo atliksime už jus – savarankiškai įvertinsime jūsų debitoriaus riziką ir prižiūrėsime gautinų sumų surinkimą.

Prie faktoringo privalumų drąsiai galite pridėti ir mūsų požiūrį – tai, kas tinka visiems, netinka niekam. Tai reiškia, kad finansavimo sprendimo ieškosime drauge ir jis bus pritaikytas būtent jūsų poreikiams.

 

4 atvejai, kai faktoringas yra geriausias sprendimas jums

Suprantame, kad kiekvienas verslo atvejis vis kitoks, todėl norime jums pristatyti keturis faktoringo pasiūlymus, kad galėtumėte išsirinkti tą, kuris jums tinka labiausiai:

 

  1. Reikia apyvartinių lėšų užsisakyti žaliavų ar prekių, sumokėti mokesčius ir atlyginimus?

Pigiausias ir greičiausias būdas – klasikinis (atvirasis) faktoringas arba sąskaitų, kurias išrašote pirkėjams, finansavimas. Tiesiog parduokite išrašytą sąskaitą mums, o gautas apyvartines lėšas nukreipkite ten, kur jos sukurs didžiausią vertę: užsisakykite daugiau prekių ar žaliavų, suteikite ilgesnius atidėjimo terminus ir plėskite savo partnerių ratą.  Per 24 val. gausite iki 90 proc. parduotos sąskaitos be turto įkeitimo, užstato ar asmeninio laidavimo. Galite rinktis vienkartinį, tik tada kai pritrūksta apyvartinių lėšų, arba ilgalaikį bendradarbiavimą.

Pasirinkti>>

    2. Nenorite, kad jūsų klientas sužinotų apie faktoringą?

Gali nutikti, kad jūsų verslo partneris nesutinka pasirašyti siunčiamo pranešimo ir apmokėti sąskaitas finansuotojui. O galbūt jūs nenorite, kad klientas sužinotų apie faktoringą? Kad ir kokios būtų priežastys, viską išspręs tylusis faktoringas. Veikia kaip klasikinis faktoringas – jūs gaunate išrašytų sąskaitų apmokėjimą nelaukiant apmokėjimo termino, o vienintelis skirtumas tik tas, kad jūsų klientas nėra informuojamas apie finansuojamas sąskaitas.  Tiesa, norint pasinaudoti tyliuoju faktoringu, gali atsirasti papildomų sąlygų tokių kaip asmeninis laidavimas, sąskaitos ir gautinų lėšų įkeitimas ar pan. Pasirinkti>>

    3. Norite finansuoti jums išrašytas sąskaitas?

Turite pirkėją, kuriam tieksite prekes, tik yra vienas „bet“ – neturite apyvartinių lėšų toms prekėms nupirkti. Ką daryti, kad galėtumėte apmokėti tiekėjo sąskaitą,  sandoris įvyktų, o jūs neprarastumėte kliento? Vienas sprendimas visiems trims klausimams – pirkimų ir užsakymų faktoringas. Jo principas  paprastas – pateikite užsakymus arba sutartis, kurias pasirašėte su pirkėjais Lietuvoje arba užsienyje, mes jas finansuojame, kol dar neišrašėte sąskaitos savo pirkėjui. Kai prekes pristatysite ar paslaugą suteiksite, lauksime apmokėjimo iš Jūsų pirkėjo.  Jei užsiimate didmenine prekyba, patariame būtinai atkreipti dėmesį į šį finansavimo sprendimą.

Pasirinkti>>

   4. Nesate tikri dėl užsienio kliento mokumo?

Savo prekes parduodate ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje? Eksportas yra puiki augimo strategija, tačiau suprantame, kad naujo užsienio kliento patikimumas gali kelti klausimų arba dar blogiau – papildomų išlaidų, tokių kaip klientų prekinių kreditų draudimas. Jų išvengsite su eksporto faktoringu. Mes finansuosime sąskaitas, kurias išrašote pirkėjams užsienyje, ir  prisiimsime kliento nemokumo riziką. Visos finansuojamos sąskaitos yra apdraustos, o nemokumo atveju atgaunate 100% sąskaitos vertės.

Pasirinkti>>

Neabejojame, kad tarp pasiūlytų faktoringo sprendimų, radote ir tinkamą savo verslui. Džiaugsimės, jei galėsime tapti jūsų partneriu. Kadangi kiekviena partnerystė grindžiama atvirumu ir pasitikėjimu, kreipkitės – ne tik patarsime ir pakonsultuosime, bet ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Pildykite užklausą