Vebinaras: Faktoringo galimybė dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose

Paulius Lastas Giedrė Banytė
Kaip faktoringas gali padėti spręsti su mokėjimo atidėjimu susijusias problemas viešuosiuose pirkimuose ir į kokius teisinius aspektus tiekėjams reikia atsižvelgti?
Neretai smulkaus ir vidutinio verslo bendrovės iškrenta iš galimų tiekėjų sąrašo ir neturi galimybės laimėti konkurso vien dėl apyvartinių lėšų trūkumo. Taip sumažėja konkurencija, nes pirkimuose laimi didesnės įmonės, kurioms nuosavų lėšų pakanka. Tuo tarpu perkančiosios organizacijos turi mažiau galimybių rinktis, ir tai lemia aukštesnes prekių ar paslaugų įsigijimo kainas.
Šiame vebinare kalbėsime apie tai, kaip šias problemas gali spręsti alternatyvios finansavimo galimybės ir kokios galimos teisinės kliūtys.
REGISTRACIJA:
Dalyvavimas nemokamas, registracija privaloma. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas vebinaro įrašas. Prašome registruotis čia: https://bit.ly/3sRHTOh
PROGRAMA:
I dalis – „Faktoro“, UAB „Taurus fondas“:
• Kas yra faktoringas? Kokios jo rūšys?
• Kada ir kuo faktoringas naudingas viešųjų pirkimų tiekėjams?
• Kokias problemas padeda išspręsti?
• Sėkmės istorijos pasitelkiant faktoringą
II dalis – Advokatų profesinė bendrija „Walless“:
• Ar visada faktoringas galimas viešuosiuose pirkimuose?
• Kokios rizikos gali kilti naudojantis faktoringu?
• Kaip šių rizikų išvengti?
• Kaip komunikuoti su perkančiosiomis organizacijomis?
VEBINARO PRANEŠĖJAI:
Paulius Lastas. Verslo finansavimo bendrovės „Faktoro“ verslo plėtros vadovas. „Faktoro“ teikia lanksčius finansavimo sprendimus verslui.
Giedrė Banytė. Advokatų profesinės bendrijos „Walless“ teisininkė. Turi 5 metų teisinio darbo patirtį bei specializuojasi viešųjų pirkimų srityje.
VEBINARO RENGĖJAS:
„Mercell“ – didžiausias pirkimų portalas Baltijos šalyse.
Viešieji pirkimai – tai galimybė kiekvienai įmonei padidinti pardavimus ir gauti naujų užsakymų. „Mercell“ – tai įrankis, skirtas tik aktualios informacijos apie pirkimų konkursus stebėjimui.
Tikrindami ir struktūrizuodami duomenis užtikriname, kad tiekėjai nepraleistų rūpimų konkursų ar kt. informacijos apie užsakovus. Informacija kas rytą tiekėjams pateikiama el. paštu.
DAUGIAU INFORMACIJOS: Telefonu +370 655 31 420 arba el. paštu lietuva@mercell.com, www.mercell.lt