Veržlūs „Faktoro“ 2019-ieji

Faktoro rezultatai

Praėjusieji metai bendrovei buvo išties ypatingi. Palyginti su 2018-aisiais, įmonės rodiklius auginome dešimtimis procentų, o bendra finansuotų sąskaitų suma ūgtelėjo net 2,3 karto!

Svarbiausia tai, kad sėkmingai suvaldėme tokį augimą ir išlaikėme itin aukštą klientų pasitenkinimo lygį. Apklausa parodė, kad net 90 proc. klientų stipriai rekomenduotų mus savo partneriams ar draugams, aukščiausius įvertinimų susilaukė „Faktoro“ konsultantų bendravimas ir operatyvumas.
Įdomu tai, kad net 2/3 „Faktoro“ klientų faktoringo būdu gaunamas lėšas žaliavų pirkimui ir verslo plėtrai. Suprasdami, koks svarbus yra augimas net ir smulkiausiems verslams, praėjusiais metais finansavome pavienę sąskaitą, kuri siekė 114 EUR.

Praėjusių metų pabaigoje turėjome du kartus daugiau darbuotojų nei metų pradžioje. Išaugęs „Faktoro“ kolektyvas siunčia jums nuoširdžiausią padėką už parodytą pasitikėjimą ir linki, kad šie metai būtų itin sėkmingi. Ir nepamirškite – jūsų kelyje į sėkmę visada padėsime rasti geriausius finansavimo sprendimus!