Finansavimo sprendimai pagal verslo sritį

Tai, kas tinka visiems, dažnai netinka niekam. Suprantame, kad kiekvienas verslo sektorius turi savo ypatumus ir detales, todėl nesiūlome Jums standartizuoto finansavimo produkto. Išskirtinis dėmesys klientui ir puikus skirtingų verslo sričių išmanymas leidžia mums būti ne tik įmonių finansuotojais, bet ir patarėjais.

Žinome, kaip auginti Jūsų verslą
Daugiau prekių
Galite užsakyti daugiau prekių ar žaliavų
Didesni užsakymai
Galite įgyvendinti didesnės vertės užsakymus, nes neužšaldote savo lėšų
Daugiau partnerių
Galėdami suteikti ilgesnius atidėjimo terminus galite dirbti su daugiau įmonių
Faktoringo teikiama nauda

Sąskaitų finansavimas – faktoringas yra ypač greitas ir paprastas būdas gauti apyvartinių lėšų. Tiesiog parduokite išrašytą sąskaitą Faktoro, o gautomis apyvartinėmis lėšomis auginkite savo verslą!

Didmeninės prekybos įmonės

Didmeninės prekybos įmonės susiduria su ilgu apyvartinių lėšų įšaldymu tiekimo grandinėje. Priklausomai nuo laiko tarp prekių įsigyjimo ir galutinio apmokėjimo iš pirkėjų varijuoja ir apyvartinių lėšų poreikis – nuo kelių savaičių iki net 5 mėnesių.

Gamybos įmonės

Gamybos įmonėms apyvartinis kapitalas yra itin svarbus – trūkdamos lėšų, tokios įmonės nebegali įgyvendinti visų užsakymų, lėtėja gamyba ir kyla papildomų problemų.

Turėdamos daugiau apyvartinių lėšų, įmonės gali laiku išmokėti atlyginimus, užsisakyti didesnį kiekį žaliavų gamybai, investuoti į didesniu  užsakymus arba įrangos atnaujinimą ar plėtrą į naujas rinkas.

Infrastruktūros ir statybų darbų įmonės

Statybų verslas yra labai reiklus apyvartinėms lėšoms. Brangstančios medžiagos ir darbuotojai, nenumatytos problemos, kurios sąlygoja ilgesnius darbų terminus yra vieni iš daugelio apyvartinių lėšų trūkumo veiksnių. Nors darbai jau užaktuoti, o sąskaita išrašyta – toliau laukiate pinigų.

Įmonės, kurios finansuoja išrašytas sąskaitas gali greičiau vykdyti darbus – pirkti medžiagas, samdyti darbuotojus ar subrangovus. Taip jos greičiau auga ir stiprėja.

Transporto ir logistikos įmonės

Dauguma sėkmingai veikiančių transporto ir logistikos įmonių susiduria su apyvartinių lėšų trūkumu – norėdamos greitai plėstis turi priimti kuo daugiau užsakymų. Sektoriuje vyraujantis 30 – 45 dienų atidėjimas yra rimtas iššūkis smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

Vairuotojams mokami atlyginimai ir dienpinigiai, kuras ir mokesčiai ilgai laukti negali. Naudodamosios sąskaitų finansavimų, įmonės gali priimti daugiau ir didesnių užsakymų, nes netrūksta apyvartinio kapitalo, o apmokėjimą už sąskaitas gauna iškart jas išrašius.

Startuoliai ir jaunas verslas

Naujai įkurtos įmonės patiria ypač daug išlaidų, o dar neturi sukaupusios pelno ir lėšų apyvartai palaikyti. Kiekvienas užsakymas yra itin svarbus, o klientų pasitenkinimas lemia tolimesnę verslo sėkmę.

Tam, kad galėtumėte įgyvendinti visus užsakymus, užsisakyti medžiagų ar paslaugų, laiku mokėti atlyginimus ar investuoti į verslo plėtrą – yra būtinas pakankamas kiekis apyvartinių lėšų.

Kalbamės, kaip vystyti verslą
Šuolis per finansinį barjerą: kaip atpiginti viešuosius pirkimus?
Išgyvenimo strategija ruošiantis trečiajai pandemijos bangai: verslo finansavimas belaukiant Invegos „Alternatyva3“
Paramos dėl COVID-19 priemonės: ES mažųjų įmonių Lietuvoje mikrokreditavimo programa
Gauti valstybės paramą smulkiajam verslui padeda ir didžiosios įmonės